fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Американець вирішив скупатися в термальному джерелі і розчинився

Хлопець не підозрював, що кипляча вода ще й сильно концентрована кислотою, що і призвело до його загибелі.

Під час прогулянки по Йеллоустоунському національному парку в США американець вирішив скупатися в термальному джерелі, що стало для нього фатальним.

Хлопцеві було всього 23 роки. Він зі своєю сестрою під час перебування в парку підійшли до гейзерного басейну Норріс і зійшли з оглядового майданчика до води. Він захотів скупатися в гарячому джерелі, не підозрюючи, яку небезпеку воно таїть.

Сестра навіть зняла на телефон, як її брат послизнувся і впав у джерело.

Наступного дня останки знайти не вдалося, у зв’язку з чим рейнджери прийшли до висновку, що чоловік розчинився у воді з високою концентрацією кислоти.

Читайте також: ЩО РОБИТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПЛАТИТИ ЗА ОПАЛЕННЯ ДО ДЕСЯТИ РАЗІВ МЕНШЕ

Джерело.

Related Post