fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Американці знайшли капсулу часу з посланням від таємничого хлопчика

У капсулі знайшли листи дітей, проте одне послання особливо зацікавило, яке було написано “хлопчиком-привидом”.

У штаті Нью-Мексико була виявлена капсула часу з посланнями від дітей з 1968 року, проте одне послання зацікавило найбільше, огорнуте аурою містики.

Повідомляється, що в основному в капсулі були листи дітей, які розповідають про свої інтереси в той час. Але один з листів привернув особливу увагу, який було написано…”хлопчиком-привидом”, підписаний як “Побачимося пізніше, дикуни”.

“Я мертвий. Я ходжу в школу Монтгомері. Це стара назва школи. Я народився у 1900 році. (…) Мій улюблений предмет — лякати поліцію. Я граю на гітарі. Це дошка зі струнами, якщо ви не знаєте. Мені 10 років. Побачимося пізніше, дикуни”, — йдеться в листі.

Його написав хлопчик Грег Лі Янгмен, долю якого не вдалося встановити. У місцевій пресі немає ніяких згадувань про дану людину, а також згадок когось, хто любив грати на гітарі і лякати поліцію.

Нагадаємо, у вересні нинішнього року в польському місті Злоценец знайшли мідний циліндр з монетами, фотографіями і газетами часів Другої світової війни. Циліндр нацисти поховали 82 роки тому під час будівництва училища.

Читайте також: КИЯНИ “ТІКАЮТЬ” З ХРЕЩАТИКА: НА ГОЛОВНІЙ ВУЛИЦІ СТОЛИЦІ ПРОДАЮТЬ ДЕСЯТКИ КВАРТИР

Джерело.

Related Post