fbpx
Breaking News
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Світ
Американці знайшли капсулу часу з посланням від таємничого хлопчика

У капсулі знайшли листи дітей, проте одне послання особливо зацікавило, яке було написано “хлопчиком-привидом”.

У штаті Нью-Мексико була виявлена капсула часу з посланнями від дітей з 1968 року, проте одне послання зацікавило найбільше, огорнуте аурою містики.

Повідомляється, що в основному в капсулі були листи дітей, які розповідають про свої інтереси в той час. Але один з листів привернув особливу увагу, який було написано…”хлопчиком-привидом”, підписаний як “Побачимося пізніше, дикуни”.

“Я мертвий. Я ходжу в школу Монтгомері. Це стара назва школи. Я народився у 1900 році. (…) Мій улюблений предмет — лякати поліцію. Я граю на гітарі. Це дошка зі струнами, якщо ви не знаєте. Мені 10 років. Побачимося пізніше, дикуни”, — йдеться в листі.

Його написав хлопчик Грег Лі Янгмен, долю якого не вдалося встановити. У місцевій пресі немає ніяких згадувань про дану людину, а також згадок когось, хто любив грати на гітарі і лякати поліцію.

Нагадаємо, у вересні нинішнього року в польському місті Злоценец знайшли мідний циліндр з монетами, фотографіями і газетами часів Другої світової війни. Циліндр нацисти поховали 82 роки тому під час будівництва училища.

Читайте також: КИЯНИ “ТІКАЮТЬ” З ХРЕЩАТИКА: НА ГОЛОВНІЙ ВУЛИЦІ СТОЛИЦІ ПРОДАЮТЬ ДЕСЯТКИ КВАРТИР

Джерело.

Related Post