fbpx
Світ
Американці знайшли капсулу часу з посланням від таємничого хлопчика

У капсулі знайшли листи дітей, проте одне послання особливо зацікавило, яке було написано «хлопчиком-привидом».

У штаті Нью-Мексико була виявлена капсула часу з посланнями від дітей з 1968 року, проте одне послання зацікавило найбільше, огорнуте аурою містики.

Повідомляється, що в основному в капсулі були листи дітей, які розповідають про свої інтереси в той час. Але один з листів привернув особливу увагу, який було написано…»хлопчиком-привидом», підписаний як «Побачимося пізніше, дикуни».

«Я мертвий. Я ходжу в школу Монтгомері. Це стара назва школи. Я народився у 1900 році. (…) Мій улюблений предмет — лякати поліцію. Я граю на гітарі. Це дошка зі струнами, якщо ви не знаєте. Мені 10 років. Побачимося пізніше, дикуни», — йдеться в листі.

Його написав хлопчик Грег Лі Янгмен, долю якого не вдалося встановити. У місцевій пресі немає ніяких згадувань про дану людину, а також згадок когось, хто любив грати на гітарі і лякати поліцію.

Нагадаємо, у вересні нинішнього року в польському місті Злоценец знайшли мідний циліндр з монетами, фотографіями і газетами часів Другої світової війни. Циліндр нацисти поховали 82 роки тому під час будівництва училища.

Читайте також: КИЯНИ “ТІКАЮТЬ” З ХРЕЩАТИКА: НА ГОЛОВНІЙ ВУЛИЦІ СТОЛИЦІ ПРОДАЮТЬ ДЕСЯТКИ КВАРТИР

Джерело.

Related Post

facebook