fbpx
Шоу-бізнес
Анастасія Приходько назвала Ольгу Фреймут зрадницею

Відома своїми патріотичними настроями українська співачка Анастасія Приходько на своїй сторінці в Facebook прокоментувала зйомки Ольги Фреймут в українсько-російському серіалі “Готель Елеон”. Висловлювання Анастасії були вельми агресивні і місцями навіть мали образливий характер.

Приходько переінакшила прізвище ведучої і назвала її “ФрейМУД” і заявила, що Ольга “поклала на всіх болт на всіх, хто зробив з неї зірку”. Анастасія також заявила, що тепер Ольга “в російському ліжку з російським актором показує всю любов до України”.

Однак не всі передплатники підтримали Приходько і в коментарях зустрічалися заяви, що чути подібну критику від недоспівачки, яка свого часу представляла Росію на “Євробаченні”, трохи дивно. Також шанувальникам не сподобалося, що Анастасія дозволяє собі обзивати Ольгу, називаючи її “ФрейМУД” і порадили Приходько не шукати зради, там, де її немає.

Український народ в більшій своїй масі порядком втомився від війни і хоче, щоб настало, нарешті, нормальне життя. А патріотичні гасла навряд чи додадуть делікатесів на святковому новорічному столі пересічного українця, який зводить кінці з кінцями по дорозі в примарну Європу.

Читайте також: ЛУКАШЕНКО ЗРОБИВ КУЧМІ СИМВОЛІЧНИЙ ПОДАРУНОК

Джерело.

Related Post