fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Анастасія Волочкова в “голому” вбранні прийшла на вибори (фото)

Балерині радять звернутися за допомогою до стиліста

Анастасія Волочкова в черговий раз промахнулася з вибором наряду. Навіть на вибори балерина одягла відверту сукню в дірочку.

Підписники в Instagram шоковані поведінкою танцівниці. Волочкову розкритикували за “голий” наряд. Анастасії радять звернутися за допомогою до стиліста.

“На вибори, в такій сукні, якось не те”, “З Вашою репутацією це – антиреклама для Миронова”, “Яке жахливе плаття! Груди розпливлися”, “Сукня, навіщо таке одягла”, “Сукня жахлива”, “Позорище”, “Ну і плаття на вибори. Ніби гола і в дірочку”, “Спочатку до стилістів і ще раз до стилістів”, “Ліфчик одягла б”, – прокоментували користувачі.

Волочкова

Волочкова 2

Волочкова 32

Читайте також: «Раша, гудбай», – відомий блогер похвалився українським паспортом

Джерело

Related Post