fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Андрій Данилко зізнався, що не завів сім’ю через хворобу

Андрій Данилко прославився образом епатажної провідниці Вєрки Сердючки. З артиста розмовного жанру зірка швидко перекваліфікувалася у співачку. Чи жарт чи ні але Вєрці Сердючці вдалося посісти друге місце на «Євробаченні-2007», пише Strorinka.

Але популярність зіграла злий жарт з Данилком. Колись від нього фанатіли цілі стадіони, а фанати проявляли свою невгамовну любов до артиста, неодмінно бажаючи поговорити з ним або доторкнутися до нього. Це завдавало артисту деякі незручності.

Наприклад, одного разу у Львові цілий стадіон фанатів кинувся до Андрія. Артист був змушений рятуватися втечею. Спочатку він сховався в медпункті, а потім покинув стадіон, лежачи на підлозі в машині, щоб його не помітили.

Через мегапопулярність у Данилко розвинулася соціофобія. Він не любить великого скупчення людей, намагається не бувати в великих компаніях, менше спілкуватися з людьми. Саме через це Андрій залишається самотнім і не заводить свою сім’ю.

Читайте також: БІОЛОГІЧНОЮ МАТІР’Ю ДІТЕЙ КІРКОРОВА ВИЯВИЛАСЯ УКРАЇНКА: ОПУБЛІКОВАНЕ ФОТО

Related Post