fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Анджеліна Джолі перебуває на межі нервового зриву через розлучення з Бредом Піттом

Актриса заблокувала номер Бреда Пітта і не виходить на зв’язок з ним.

Як повідомляє джерело, близьке до Анджеліни, вона зовсім не байдужий робот і по-своєму теж страждає через розрив з Бредом Піттом. Хоча розлучення після двох років офіційного шлюбу було саме її ідеєю, для голлівудської діви воно протікає болісно важко.

Згідно инсайдеру сайту People, актриса в даний момент бореться зі своїми емоціями. Мабуть, цим і пояснюється те, що вона заблокувала номер Бреда Пітта і не виходить на зв’язок з ним. “Її сім’я руйнується, вона сама перебуває в агонії, – говорить джерело. – Діти ж важко приходять до тями після подій, які привели до заяви про розлучення”.

Джерело також додає, що “вся увага Джолі зосереджена на їх здоров’я і емоційному благополуччі”.

Читайте також: ПЛАНИ ДНІПРА: РЕКОНСТРУКЦІЇ ЧЕКАЮТЬ МІСТ, ВОКЗАЛ, ПАРКИ І ТРОТУАРИ В ЦЕНТРІ МІСТА

Джерело.

Related Post