fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Анджеліна Джолі звернулась на відео до суду в Гаазі

Відома американська актриса Анджеліна Джолі звернулася до Міжнародного кримінального суду в Гаазі.

У своєму Twitter зірка опублікувала відео, в якому підняла тему прав дітей.

Пізніше доступ до аккаунта був заблокований, але користувачі мережі встигли зберегти ролик і викласти його на YouTube.

Це відеозвернення стало першим публічним виступом Джолі після її розлучення з Бредом Піттом, який нібито побив їх спільну дитину.

На відео актриса вітає канцелярію прокурора (Office of the Prosecutor) з новими досягненнями в питанні нової політики щодо дітей.

“Успішне судове переслідування, чи то в МКС, чи в іншому місці є частиною довгострокових і життєво важливих зусиль. Такою, на мою думку, повинна бути політика міжнародного суду щодо дітей”,
– сказала зірка в ролику.

Джолі також запропонувала ввести плату за злочини щодо дітей.

“Я особливо вітаю зобов’язання ввести плату за злочини по відношенню до дітей, коли фактичні дані дозволяють, в рамках більш системного підходу. Я вітаю з посадою головного прокурора, а також всіх тих, хто працює над “дитячим” питанням”,
– заявила знаменитість.

Читайте також:Бюстгальтер – для слабаків: Популярна телеведуча осоромилась в прямому ефірі популярного шоу (фото)

Джерело.

Related Post