fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Ані Лорак втратила шанс стати найкрасивішою в Україні

Український глянець Viva вирішив виключити співачку Ані Лорак з номінантів премії “VIVA! Найкрасивіші 2016”.

Відповідна інформація з’явилася на сайті журналу.

У повідомленні мовиться, що видання має прийняти таке рішення, оскільки поважає громадську думку.

“Поважаючи громадську думку і почуття досить великої аудиторії, яка не підтримує участь Ані Лорак у номінації, редакційна колегія прийняла рішення виключити співачку з домінантів “Viva! Найкрасивіші 2016”, – мовиться на сайті видання.

Читайте також: Три українські співачки відзначилися на російському фестивалі: з’явилися фото і відео

Сама артистка цю ситуацію поки що ніяк не прокоментувала. Проте за неї це зробили інші.

Так, продюсер Олена Мозгова в своєму Facebook розмістила посилання на новину, де зазначено, що Ані Лорак зняли з номінації, і коротко написала: “Спасибі Viva”.

Нагадаємо, український журнал “Viva!” номінував співачку Ані Лорак на премію “Найкрасивіші-2016”. Проте ця звістка дуже обурила користувачів мережі.

Читайте також: АСТАФ’ЄВА ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА СВОГО НАРЕЧЕНОГО

Джерело.

Related Post