fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Шоу-бізнес
Ані Лорак здивувала новим іміджем

Співачка Ані Лорак здивувала на сторінці в Instagram новим чином. Кароліна приготувала сюрприз для шанувальників і знімає кліп з реп-виконавцем Мотом.

Заради спільного кліпу Ані змінила імідж. Лорак постала в незвичному вбранні.

Співачка вибрала для зйомок різнобарвну куртку-бомбер з принтом від Giamba, вартістю 385 євро (близько 10 тисяч гривень), і латексні штани з застібками від Anthony Vaccarello, вартістю 1067 доларів (близько 28 тисяч гривень).

Передплатники в захваті від іміджу артистки: “Ого, це несподівано”, “Красуня! Завжди така різна, але при будь-якому способі чудова”, “Цей дует – мрія, буде бомба”, “Як завжди шикарна”, “Несподівано”, “Дуже крутий образ”, “Несподівано, зміна іміджу”, – прокоментували користувачі.

Читайте також: КОЛОМОЙСЬКИЙ РІЗКО ВІДРЕАГУВАВ НА ПЕРЕХІД “ПРИВАТУ” У ВЛАСНІСТЬ ДЕРЖАВИ

Джерело.

 

Related Post