fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Анна Седокова може втратити молодшу дочку

Співачка також вперше зізналася, чому не зіграла весілля з танцюристом Сергієм Гуманом.

Співачка Анна Седокова стала гостею програми “Секрет на мільйон”, ведучою якого є Лєра Кудрявцева. Співачка розповіла багато таємних секретів і про особисте життя.

Кудрявцева витримувала розповідь Анни про її непросту долю: про те, як від неї в дитинстві відмовився тато, і як Седокова переживала важкий розрив зі своїм першим чоловіком – футболістом Валентином Белькевичем, який їй регулярно зраджував. Однак коли зайшлося про другого чоловіка – Максима Чернявського, телеведучій стало вже не так просто стримувати емоції. З Максимом Седокова розлучилася всього через два роки після народження її другої дочки – Моніки. З моменту їх розриву пройшло вже три роки, але, як виявилося, Анну досі переслідують “наслідки” цього шлюбу.

За словами співачки, бабуся Максима всерйоз намірилася відібрати у Анни Моніку. Родичка Чернявського, нібито, особисто заявила виконавиці, що хоче позбавити її батьківських прав і навіть вже зробила кілька спроб скомпрометувати Седокову. Однак Анна налаштована категорично і має намір боротися за свою дочку до останнього.

До слова, під час телешоу Седокова також вперше зізналася, чому не зіграла весілля з танцюристом – Сергієм Гуманом, з яким вона зустрічалася три роки. Причиною їхнього розлучення стало його небажання переїжджати до Лос-Анжелеса, де Анна мешкає більшу частину року.

Читайте також: НАЗВАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯ ДРУГИХ ТЕЛЕДЕБАТІВ КЛІНТОН-ТРАМП

Джерело.

Related Post