fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Шоу-бізнес
Анна Седокова вийшла на прогулянку зі своїми дітьми

Анна Седокова опублікувала в особистому мікроблозі сімейний знімок.

На ньому виконавиця зображена в оточенні своїх дітей: Аліна і Моніка стоять поруч зі співачкою, а новонароджений син Анни знаходиться в дитячій колясці, яку зірка везе перед собою.

У підписі до знімка Седокова розповіла про серйозну сварку зі старшою дочкою і про те, як зважився конфлікт.

Читайте також: УКРАЇНСЬКА СПІВАЧКА ПОКАЗАЛА СВОГО МОЛОДОГО КОХАНОГО (ФОТО)

Джерело.

Related Post