fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Шоу-бізнес
Анна Сєдокова поділилася першим фото з крихітним сином

Співачка Анна Сєдокова порадувала шанувальників на сторінці в Instagram зворушливим фото.

У Міжнародний день захисту дітей Анна, яка в квітні втретє стала мамою, поділилася першим знімком з крихітним сином Гектором.

“Нашим діткам дуже потрібен захист. Всім діткам потрібен. Від вітру, урагану, поганого слова. Вони маленькі і беззахисні, навіть коли вище нас зростом.

Я знаю, як складно з одним. Тепер знаю і як з трьома. Але щоб не сталося, щоб вони нам не говорили, їх просто потрібно любити сильно-сильно.

Коли у мене запитують – дайте пораду з виховання, я пропоную лише одну. Якщо у вас проблеми в стосунках з дітьми – просто покладіть їх спати.

Проведіть з ними вечір, вислухайте, не засуджуйте і просто скажіть – “Я завжди буду поруч”. Щоб не сталося.

Я завжди буду поруч, мої Аліна, Моніка і Гектор”, – написала зірка.

Читайте також: ІВАН ДОРН СКАСУВАВ КОНЦЕРТ В ОДЕСІ І ЗАПИСАВ ВІРШОВАНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Джерело.

Related Post