fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Без рубрики
Аномальний смог огорне всю Україну

Частину України огорнули тумани та смоги через антициклон “Бригітта”.

Про це повідомила у Facebook метеоролог Наталка Діденко.

Така погода пошириться завтра на всю територію країни. Тому 18 січня, слід очікувати на слабкий вітер, тумани та смоги. На більшості території опадів не очікується, за винятком заходу та півночі України.

“У якості компенсації тумани в поєднанні з морозами подарують дуже красиве явище – паморозь”, – зазначила Діденко.

Від завтра в Україну повернуться морози.

Найближчої ночі до -7-15°, протягом дня -2-7°.

На крайньому півдні країни температура коливатиметься між “мінус” – “плюс”. У цих регіонах йтиме мокрий сніг, можливий дощ.

У Києві 18 грудня істотних опадів не очікується, можливий невеликий сніг. Вранці є імовірність радіаційного туману.

“Нічого спільного з радіацією, про яку ви могли подумати, тут немає. Це просто такий вид туману, що утворюється при охолодженні приземного повітря”, – пояснила синоптик.

У столиці вночі до -9°, вдень близько -2-5°. До вечора температура опуститься ще на кілька градусів.

Читайте також: Столичний АТБ продавав червивий фарш

Джерело

Related Post