fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Без рубрики
Аномальний смог огорне всю Україну

Частину України огорнули тумани та смоги через антициклон “Бригітта”.

Про це повідомила у Facebook метеоролог Наталка Діденко.

Така погода пошириться завтра на всю територію країни. Тому 18 січня, слід очікувати на слабкий вітер, тумани та смоги. На більшості території опадів не очікується, за винятком заходу та півночі України.

“У якості компенсації тумани в поєднанні з морозами подарують дуже красиве явище – паморозь”, – зазначила Діденко.

Від завтра в Україну повернуться морози.

Найближчої ночі до -7-15°, протягом дня -2-7°.

На крайньому півдні країни температура коливатиметься між “мінус” – “плюс”. У цих регіонах йтиме мокрий сніг, можливий дощ.

У Києві 18 грудня істотних опадів не очікується, можливий невеликий сніг. Вранці є імовірність радіаційного туману.

“Нічого спільного з радіацією, про яку ви могли подумати, тут немає. Це просто такий вид туману, що утворюється при охолодженні приземного повітря”, – пояснила синоптик.

У столиці вночі до -9°, вдень близько -2-5°. До вечора температура опуститься ще на кілька градусів.

Читайте також: Столичний АТБ продавав червивий фарш

Джерело

Related Post