Шоу-бізнес
Анжеліна Джолі тимчасово отримала повну опіку над дітьми

Поки Бред Пітт зможе бачитися із нащадками у присутності спеціаліста. Голлівудське подружжя Анджеліна Джолі та Бред Пітт, як ми повідомляли раніше, тимчасово домовились стосовно опіки над дітьми. Зараз стало відомо, що повну опіку над трьома всиновленими та трьома біологічними дітьми отримала Джолі, чого і домагалася.

Читайте також: НА ЗАКАРПАТТІ ПЕРЕКИНУЛОСЯ АВТО З КРАДЕНИМ ЛІСОМ

Щоправда, це ненадовго. Термін дії цієї угоди – до 20-го жовтня. Після цього справу Джолі-Піттів іще раз розгляне Департамент у справах дітей та сім’ї округу Лос-Анджелес. Відтак, Пітт поки що зможе бачитися із своїми шістьома нащадками у присутності психолога. Окрім того, Бред повинен регулярно здавати тести на алкоголь і заборонені речовини. Подейкують, що перший тест Пітта виявився негативним.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі після 12 років шлюбу подала на розлучення із Бредом Піттом у середині вересня. Причиною акторка назвала непримиренні розбіжності. Однак існує й інша версія – подейкують, що Джолі наважалися на відчайдушний крок після сварки Пітта із старшим сином Меддоксом у літаку. Тоді начебто зірковий батько підняв руку на 15-річного хлопця.

Джерело.

 

Related Post

facebook