fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Анжеліна Джолі тимчасово отримала повну опіку над дітьми

Поки Бред Пітт зможе бачитися із нащадками у присутності спеціаліста. Голлівудське подружжя Анджеліна Джолі та Бред Пітт, як ми повідомляли раніше, тимчасово домовились стосовно опіки над дітьми. Зараз стало відомо, що повну опіку над трьома всиновленими та трьома біологічними дітьми отримала Джолі, чого і домагалася.

Читайте також: НА ЗАКАРПАТТІ ПЕРЕКИНУЛОСЯ АВТО З КРАДЕНИМ ЛІСОМ

Щоправда, це ненадовго. Термін дії цієї угоди – до 20-го жовтня. Після цього справу Джолі-Піттів іще раз розгляне Департамент у справах дітей та сім’ї округу Лос-Анджелес. Відтак, Пітт поки що зможе бачитися із своїми шістьома нащадками у присутності психолога. Окрім того, Бред повинен регулярно здавати тести на алкоголь і заборонені речовини. Подейкують, що перший тест Пітта виявився негативним.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі після 12 років шлюбу подала на розлучення із Бредом Піттом у середині вересня. Причиною акторка назвала непримиренні розбіжності. Однак існує й інша версія – подейкують, що Джолі наважалися на відчайдушний крок після сварки Пітта із старшим сином Меддоксом у літаку. Тоді начебто зірковий батько підняв руку на 15-річного хлопця.

Джерело.

 

Related Post