fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Україна
Аваков відреагував на конфлікт з Парасюком в Слов’янську

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розкритикував дії народного депутата Володимира Парасюка на блокпосту в Слов’янську.

Він висловив невдоволення тим, як народний депутат користується своєю депутатською недоторканністю, нападаючи на правоохоронців.

“Ніхто не зробив більше для збочення поняття депутатської недоторканності, ніж депутат Парасюк”, – написав міністр.

Читайте також: ЛОУКОСТ RYANAIR В УКРАЇНІ: СТАЛИ ВІДОМІ НАПРЯМКИ І ЦІНИ

Як повідомлялося, минулої ночі правоохоронці поблизу Краматорська попереджувальними пострілами в повітря затримали колону автомобілів з громадянами, які до цього прорвалися крізь Слов’янський блокпост і нанесли травми співробітникам поліції.

Пізніше в поліції підтвердили участь Парасюка в бійці біля Слов’янська. В результаті словесної перепалки на блокпосту виник конфлікт, в ході якого нардеп почав наносити удари співробітникам поліції, намагався вирвати зброю у поліцейських.

Джерело.

Related Post