fbpx
Політика
Аваков вимагає адекватного покарання для Парасюка

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про те, що ситуація з сутичкою за участі народного депутата Володимира Парасюка та правоохоронців на одному з блокпостів поблизу Слов’янська є “дуже небезпечною для країни”.

Про це Арсен Аваков заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

“Вважаю неприпустимим те, що народний депутат, розмахуючи посвідченням з одного боку, з іншого боку – б’є служителя закону або державного службовця, прекрасно знаючи, що той через свої обов’язки не може опонувати народному депутату. Це явище дуже небезпечне для всієї країни в цілому, тому наполягаю на тому, щоби цьому факту була дана відповідна оцінка”, – заявив Арсен Аваков.

Тож міністр вважає неприпустимим для народного депутата ховатися за своєю депутатською недоторканістю при вчинені хуліганських дій.

Читайте також: УКРАЇНСЬКИМ АВІАКОМПАНІЯМ ДОВЕДЕТЬСЯ МІНЯТИ ПОЛІТИКУ РОБОТИ ЧЕРЕЗ RYANAIR – ЕКСПЕРТИ

Нагадаємо, ввечері 14 березня на блокпості біля Слов’янська стались сутички між правоохоронцями та командою народного депутата Володимира Парасюка. У нардепа кажуть, що проти них застосували сльозогінний газ. Згодом сам Парасюк оприлюднив відео сутички. І виклав свою версію подій.

В міністерстві зазначають, що травми внаслідок сутички з Парасюком отримало сім поліцейських. В поліції теж оприлюднили своє відео подій. Після цього було відкрито кримінальне провадження за фактом сутички. Самі ж поліцейські отримали нагороди від Авакова, а полковник Юрій Голубан – від Президента України.

Джерело.

Related Post

facebook