fbpx
Україна
Аварія в Харкові: місто виділило гроші рідним зaгuблux і постраждалим

Чиновники розповіли, що постравдавшi забезпечені всім необхідним. Сім’ї зaгuблux і постраждалих в ДТП на вул. Сумській у Харкові вже отримали матеріальну допомогу. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Терехов.

Раніше в мерії озвучили цифру в 20 тисяч гривень.

Крім того, за словами Терехова, всіх, хто проходить лікування, продовжують забезпечувати необхідними медикаментами. Зокрема, 23-річному хлопцю зробили операцію в Інституті патології хребта та суглобів імені Ситенка.

«Ми виконали закрите вправлення і фіксували все під контролем рентген-випромінювання на моніторі. Це найоптимальніше втручання в даній ситуації для нього, яке дозволило уникнути масивної травми, крововтрати і досить адекватно зіставити всі кісткові фрагменти.

Стан зараз задовільний, він у свідомості, спілкується , задоволений тим, що виконаний той основний етап, до якого він готувався.

Таранна кістка зростається близько трьох місяців, тому впродовж цього терміну ходьба буде на милицях, без навантаження, а після зрощення я буде знята гіпсова мобілізація, дана дозоване навантаження», — розповів хірург Дмитро Прозоровський.

Нагадаємо, 18 жовтня пізно ввечері в Харкові на перетині Сумської та провулку Мечникова зіткнулися Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg, після чого «японець» вилетів на тротуар і врізався в пішоходів.

В результаті наїзду п’ятеро людей загинули, шестеро — постраждали.

Джерело.

Related Post

facebook