fbpx
Суспільство
Бабусі і дідусі ніколи не йдуть, вони просто стають невидимими

Бабусі й дідусі грають величезну роль у розвитку нашої особистості, нашому зростанні, в тому, як і що ми бачимо і відчуваємо. Діти, які спілкувалися зі своїми бабусями і дідусями, мають більш здорові відносини з дорослими, і вони вміють поважати дорослих.

Однак це лише деякі переваги цієї особливої ​​зв’язку. Деякі люди кажуть, що любов до онуків може бути навіть більша від любови, яку ви відчуваєте до своїх власних дітей. У зв’язку з цим є щось особливе, щось чарівне.

Духовний зв’язок між нами і нашими предками, бабусями і дідусями повинна бути більш неупередженої, це зв’язок, яка виходить за рамки генетичної інформації.

Це особливий зв’язок, завдяки якій діти дізнаються про любов, повагу, вдячність. Крім того, вони багато дізнаються про старих зразках життя і про те, як їх бабуся і дідусь намагалися побудувати своє майбутнє.

Читайте також: ЛЮДИ НЕ МІНЯЮТЬСЯ, ВОНИ ПРОСТО ЗНІМАЮТЬ МАСКИ

Ваші мepтвi дідуся і бабусі, як і раніше знаходяться там, де ви проводили час з сім’єю. У це, можливо, важко повірити, але вони завжди присутні у всіх частинах вашого життя, живуть у вашому серці і направляють вас своєю пам’яттю.

Ви можете відчувати їх навіть в неживих предметах, до яких вони торкалися, наприклад, до їх одязі, меблів або творінням ручної роботи. Так що бережіть ці речі.

Ваші бабусі і дідусі будуть направляти вас і допомагати залишатися самими собою. Вони завжди будуть поруч з вами, щоб показати вам, як насолоджуватися кожним моментом вашого життя.

Вони ніколи не підведуть вас. Вони зникнуть, і ви не зможете їх побачити, але коли ви найменше будете чекати, ви відчуєте їх присутність і їх підтримку. Роздуми про бабусю і дідуся принесуть позитивні вібрації вашому тілу і хороші спогади.

Якщо ваші дідусі та бабусі все ще живі, зателефонуйте їм! Не соромтеся говорити їм, як ви їх любите, адже життя таке коротке!

Джерело.

Related Post

facebook