fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Суспільство
Бабуся здала свою онуку в оренду циганам

З раннього дитинства в цілому близько п’ятнадцяти років жителька Миколаївщини провела в рабстві у циган.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, 64-річній мешканці міста Миколаєва повідомлено про підозру у вчиненні злочину у сфері торгівлі людьми.

Встановлено, що в ще квітні 2002 року, жінка вирішила віддати сім’ї циганської національності для виконання роботи по дому свою 7-річну внучку з наданням їй місця проживання і їжі, скориставшись хворобою матері дівчинки, яка в 2009 році пoмepлa.

З метою реалізації свого злочинного наміру, підозрювана підшукала сім’ю «рома», з якими увійшла в довірчі відносини, і безкоштовно передала їм дівчинку.

Після чого бабуся продовжила своє життя, не проявляючи інтересу про умови проживання, розвитку та подальшої долі онуки, яка жила на території Харківської області в невстановленої сім’ї, і її використовували як працівниці по дому.

Протягом 12 років дівчинку передавали з однієї сім’ї в іншу, де вона доглядала за дітьми, людьми похилого віку, прибирала вдома тощо. У 2014 році вона змогла втекти.

Всі ці роки дівчина була позбавлена ​​всіх радощів дитинства, батьківського піклування, не мала ніяких документів, освіти, доступу до медичного обслуговування та інших соціальних благ.

Читайте також: У ЛЬВОВІ ЖІНКА ЗНАЙШЛА МEPТВИМ НА ВУЛИЦІ СВОГО СИНА

Джерело.

Related Post