fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Політика
“Багатьом наступила на хвости”: у мережі назвали причину “похорону” депутатки Київради

Депутатці Київради від “Самопомочі” Ользі Балицькій влаштували “похоронну процесію” через те, що вона багатьом “наступила на хвости”.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав інвестиційний банкір Сергій Фурса.

За його словами, таким “похороном” депутатці дали чіткий сигнал.

“Мерзенний сигнал, який посилають сильні світу цього людям, які заважають їм жити. Як крихти в ліжку. Вони не такі великі, звичайно ж, але заважають. І їхній запал намагаються остудити, натякаючи на те, що всі люди смертні. А іноді раптово смертні. І це жахливо”,  – зазначив Фурса.

На його думку, Балицька оперує лише словом і “не може нагодувати своїх супротивників ртуттю, не може найняти Альфу в охорону”.

За словами Фурси, депутатка просто “наступила багатьом на хвости”, як зробила це свого часу глава Національного банку України Валерія Гонтарева, ляльку якої принесли колись під стіни установи. А зупинити подібні витівки може лише загальна реакція суспільства.

Читайте також: В Києві «поховали» живого депутата: з’явилось моторошне відео

Джерело

Related Post