fbpx
Суспільство
Банда “Білих левів” шантажувала і звинувачувала в педофілії жителів Кропивницького

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з прокуратурою затримали учасників організованого угруповання “White Lions” (“Білі леви”), які здійснювали напади та пограбування на жителів Кропивницького.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Правоохоронці встановили, що члени угрупування, до складу якого входили дівчата, в соціальних мережах знайомилися з потенційною жертвою. Їй призначали зустріч у відокремлених місцях, де інші члени групи нападали на жертву, грабували її, завдавали тяжких ушкоджень, вимагаючи на відео визнання нібито педофілії. Потім, шантажуючи розміщенням відео в мережі інтернет, тривалий час вимагали гроші та інші матеріальні цінності”, – йдеться в повідомленні.

Оперативники спецслужби з’ясували, що для організації своїх дій учасники спілкувалися між собою в закритій групі однієї із соціальних мереж, організовували зустрічі, обговорювали деталі за скоєння розбійних нападів. Зафіксовано майже 40 відеороликів, на яких учасники “White Lions” здійснюють групові напади на місцевих жителів.

Читайте також: П’ЯТЬ НАЙПОШИРЕНІШИХ ПОМИЛОК, ЯКІ ЩОДЕННО ЗНИЩУЮТЬ НАШЕ ЗДОРОВ’Я

Співробітники СБУ затримали вісьмох учасників угруповання під час розправи над черговою жертвою. Організаторами банди виявилися два інспектора міського слідчого ізолятора, одного з яких СБУ затримала, другий знаходиться в розшуку.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 189 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Джерело.

Related Post

facebook