fbpx
Breaking News
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
З батьками завжди були добрі стосунки. Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб наpoдити другу дитину. Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. І все почалось…
Посмішка зникла з обличчя Вадима. Нарешті, він вимовив: – Зіна, ти ж знаєш, у мене є вже дитина, поки я не розлучився – не час заводити дітей. Давай почекаємо, ну, не зараз, дорога. Ще встигнемо – сказав Вадим, обіймаючи Зіну за плечі.
Від цих моїх лінивих мантів всі мої домашні в захваті! Наче “тяп-ляп і готово!” – а як же смачно! І головне – ситно, всі нагодовані!
Світ
Батьки 30 років тримали дитину у клітці, бо думали, що вона «одержима»

39-річний чоловік був звільнений із закритого приміщення після того, як сусіди помітили, як він тягнув руки крізь прути решітки своєї «камери».

Викликані ними медики зуміли домогтися звільненню чоловіка.

Мати потерпілого повідомила, що вони з батьком у 1980-х роках були «змушені» помістити власну дитину в імпровізовану камеру.

За її словами, це сталося через те, що з шести років хлопчик поводився дивно. Мати і батько пояснили це тим, що дитина «одержима» і, не проконсультувавшись з лікарями, замкнули дитину в темному і сирому приміщенні і годували його через прути решітки.

Мати визнала, що востаннє виводила сина на вулицю кілька років тому.

Звільненого чоловіка доставили в місцеву лікарню. Лікарі з’ясували, що він психічно хворий, а також майже не здатний спілкуватися з людьми – його мова складається з безладних вигуків.

Разом з тим, чоловік страждав від сильного недоїдання.

Поки невідомо, чи будуть висунуті проти сімейної пари якісь звинувачення.

Читайте також: ВБИЛА ДОЧКУ, ЩОБ ВОНА НЕ СТАЛА ТЯГАРЕМ. ПОДРОБИЦІ ВБИВСТВА В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Джерело.

Related Post