fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Батьки 30 років тримали дитину у клітці, бо думали, що вона «одержима»

39-річний чоловік був звільнений із закритого приміщення після того, як сусіди помітили, як він тягнув руки крізь прути решітки своєї «камери».

Викликані ними медики зуміли домогтися звільненню чоловіка.

Мати потерпілого повідомила, що вони з батьком у 1980-х роках були «змушені» помістити власну дитину в імпровізовану камеру.

За її словами, це сталося через те, що з шести років хлопчик поводився дивно. Мати і батько пояснили це тим, що дитина «одержима» і, не проконсультувавшись з лікарями, замкнули дитину в темному і сирому приміщенні і годували його через прути решітки.

Мати визнала, що востаннє виводила сина на вулицю кілька років тому.

Звільненого чоловіка доставили в місцеву лікарню. Лікарі з’ясували, що він психічно хворий, а також майже не здатний спілкуватися з людьми – його мова складається з безладних вигуків.

Разом з тим, чоловік страждав від сильного недоїдання.

Поки невідомо, чи будуть висунуті проти сімейної пари якісь звинувачення.

Читайте також: ВБИЛА ДОЧКУ, ЩОБ ВОНА НЕ СТАЛА ТЯГАРЕМ. ПОДРОБИЦІ ВБИВСТВА В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Джерело.

Related Post