fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Суспільство
Батьки чоловіка намагаються контролювати наше життя

Ми одружені два роки, живемо з батьками чоловіка, які весь час втручаються в наше життя. Мати часто стоїть біля дверей і підслуховує, про що ми розмовляємо. Коли нас немає, вона заходить в кімнату і заглядає в особисті речі.

Нещодавно чоловік втратив роботу, йому зараз непросто, і іноді він випиває. Виявивши в кімнаті порожню пляшку, батьки влаштовують скандал, починають ховати гроші, ключі від машини.

Мені незвично стикатися з такою недовірою – я росла в сім’ї, де не було прийнято контролювати. Батьки намагаються надмірно опікати чоловіка, хоча йому вже 30.

Якщо ми йдемо кудись увечері, часто телефонують і запитують, скільки повернемося. Мені ніяк не вдається стримувати себе. Не знаю, як допомогти чоловікові і налагодити взаємини в сім’ї.

Читайте також: ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД РЕВНОЩІВ, ЇДУЧИ У ВІДПУСТКУ БЕЗ ЧОЛОВІКА: П’ЯТЬ ПОРАД

Маргарита, ви живете на території батьків чоловіка, і тому вони мають право встановлювати свої правила. Оскільки ваш чоловік поки не може самостійно утримувати сім’ю, він залишається дитиною, якого звикли опікувати і контролювати.

Випиваючи, він тільки зміцнює своє становище – адже людина в стані алкогольного сп’яніння стає ще більш безпорадним.

Він матиме право встановлювати свої правила тільки коли стане самостійним: почне заробляти, зможе забезпечити власне житло. Ви можете спробувати попросити батьків не втручатися у ваше життя, однак навряд чи це допоможе. Будь-які спроби змінити дорослих людей приречені на провал.

Здається, ваш чоловік зараз не поспішає стати самостійним. Ви поодинці намагаєтеся змінити ситуацію, а він як і раніше займає інфантильну позицію.

Ви можете підтримувати його, пропонувати варіанти, однак важливо, щоб він сам зробив перші кроки. Знайти власну незалежність непросто, особливо якщо людина була вихована в атмосфері надмірної турботи і опіки.

Швидше за все, ваш чоловік відчуває, що виріс з ролі дитини в сім’ї, проте не розуміє, як змінити ситуацію. Йому пощастило, що ви на його боці. Дозвольте коханій людині проявити ініціативу, не шукайте роботу за нього.

Два роки шлюбу – чималий термін, напевно, ви знаєте, як його підтримати. Вашому чоловікові важливо відчути, що ви поруч, готові допомогти і не сумніваєтеся в його силах.

Джерело.

Related Post