fbpx
Суспільство
Батьки схопилися за голови, зазирнувши до підручників своїх дітей

Користувач Facebook Андрій Манчук опублікував на своїй сторінці витяги з українського підручника з географії для учнів 8-го класу, вміст якого вразив його самого та підписників.

Про це він заначив на власній сторіці у Facebook.

Крім того він відзначив, що відповідний підручник був виданий ще у 2016 році, та офіційно рекомендований Міністерством освіти та науки країни. Авторами посібника виступили Петро Масляк та Світлана Капіруліна.

“Фактично тисячі років Україна була в одних і тих же межах. Люди тут займалися тим же, чим займаються і сьогодні, – вирощували пшеницю і жито, овочі і фрукти, розводили худобу.

Займалися ремеслом і полюванням, обмінювалися товарами з близькими і далекими народами. Античні дослідники відзначали атлетичне будова чоловіків, їх хоробрість і войовничість, а також красу жінок. Хіба це не характеристика сучасного українського народу?” – наводить Манчук абзац з підручника.

Більше того автори підкреслили, що “неймовірно багата, різноманітна і красива природа України породила феноменальні якості української нації, які вона рознесла по всьому світу”.

Читайте також: СУПРУН РОЗПОВІЛА, ЧОМУ ВАРТО ЗАВОДИТИ ДОМАШНІХ ТВАРИН

“Сьогодні генетично українською, трипільською пшеницею, яку завезли українські переселенці в США, Росію, Канаду, Казахстан, Аргентину, харчується весь світ”.

“Непереборна тяга до зірок – це особливість українського характеру. Вона знайшла своє реальне прояв в технічній творчості з ракетобудування і освоєння космічного простору. Українці в цій області зробили більше, ніж всі інші народи світу разом узяті.

Теорію космічних польотів розробили і втілили в життя етнічні українці. Наша нація дала людству Крила”, – сказано в навчальному посібнику для восьмикласників.

Як знаменитих українців, котрі подарували людству “Крила”, в підручнику наводяться, серед інших, Сергій Корольов і Ігор Сікорський.

Крім того, в книзі стверджується, що українці століттями створювали наймелодійніші в світі пісні.

“Жодна нація на нашій планеті не має більше 200 тисяч народних пісень. Українська народна мелодика була покладена в основу європейської музики, а українські народні мелодії стали народними від Польщі до Росії, від США до Японії.

Крім хліба, українці дали світові Пісню. Нація, яка дала світу Пісню, Хліб і Крила, здатна перетворити Україну в одну з провідних країн світу”, – розповіли школярам автори посібника.Повністю підручник опублікований тут.

Разом з тим варто відзначити, що прийом з травня 2018 року першокласників до школи за місцем прописки створив справжній нелегальний ринок для бажаючих на цьому заробити, а також обмежує права дитини на отримання якісної освіти.

Из учебника географии для 8 класса. Авторы – Масляк и Капирулина. Учебник был издан в 2016 году и официально…

Опубліковано Andriy Manchuk Четвер, 26 липня 2018 р.

Джерело.

Related Post

facebook