fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Батько і дочка провели 27 днів у море на зламаному катамарані

Житель Нової Зеландії Алан Ленгдон (Alan Langdon) разом з шестирічною дочкою Кей провів 27 днів у відкритому морі на зламаному шестиметровому катамарані, зумівши перетнути Тасманово море і опинитися в Австралії. Про це повідомляє TJ з посиланням на RNZ.

Ленгдон і його дочка покинули новозеландську гавань Кохия 17 грудня. Як заявляв чоловік, він планував дістатися до затоки Бей-оф-Айлендс на північному сході країни, проте незабаром після початку подорожі трапився шторм, в ході якого, за заявою чоловіка, один з рулів катамарана зламався, і судно стало некерованим.

Шестиметровий катамаран Ленгдона. Фото Грега Нельсона, ABC
Чоловік не міг зв’язатися з сушею, тому через чотири дні після початку подорожі, про зникнення пари заявила мати Кей, Айрін Вайлер (Ariane Wyler), яка проживає окремо від Ленгдона. Після цього влада почала пошук катамарана і повідомила про це Інтерпол. В цей же час чоловік разом з дочкою долав відстань в 2600 кілометрів.
Ідея спробувати направити судно в Австралію прийшла в голову Ленгдону після Нового року, який батько з дочкою відзначили на борту.

“Я знав, що ми опинимося десь в Австралії. І знав, що нам вистачить чистої води. Це було лише питання часу, і я не хотів квапити процес”, – розповідає житель Нової Зеландії Алан Ленгдон.

Під час подорожі батько і дочка не відчували проблем з їжею і водою, так як Ленгдон, досвідчений мандрівник і моряк, заздалегідь підготував припаси на крайній випадок. Завдяки цьому 10 січня 2017 року батько з дитиною успішно пришвартувалися в австралійському порту Улладулла, розташованому в 230 кілометрах від Сіднея.

Поки Ленгдон з дочкою були в дорозі, мати шестирічної дитини Айрін Вайлер найняла фахівця з дитячої реабілітації з Австралії, який також розшукував зниклих і припускав, що Ленгдон міг навмисно поплисти з дочкою до Австралії.

Раніше Вайлер вже наймала цього фахівця через те, що Ленгдон разом з дочкою цілий рік проживав в сільській місцевості в Новій Зеландії. Жінка також вважала, що Ленгдон може відправитися в Австралію на катамарані.

“Він знає море, розуміє вітер, йому знайомі ці речі. Він дуже здібна людина. Знає, як справлятися з проблемними ситуаціями”, – говорить Айрін Вайлер, мати Кей Ленгдон.

Коли зниклі з’явилися в Австралії, Вайлер подякувала представникам влади за пошуки. Однак найнятий жінкою фахівець з дитячої реабілітації заявив, що Ленгдон повинен постати перед судом за те, що незаконно потрапив на територію Австралії. Влада країни пообіцяла з’ясувати обставини і вирішити, чи слід пред’явити звинувачення Ленгдону і направити справу до суду.

Подорож чоловіка і його дочки на катамарані прокоментував досвідчений яхтсмен – Алан Патті з Нельсона. Він зазначив, що катамаран Ленгдона був з якісного матеріалу і міг доплисти з Нової Зеландії до Австралії. Однак чоловік дорікнув Ленгдону за те, що той взяв з собою в подорож дитину.

“Я можу сказати, що погода [під час подорожі] дійсно була жахлива, але точно це підтвердити не вийде. Чоловік, очевидно, професійний моряк, але було вкрай нерозважливо брати з собою в плавання шестирічну дитину”, – говорить яхтсмен з Нельсона Алан Патті .

Читайте також: КУРС ДОЛАРА НА РІК: СЦЕНАРІЇ І ПРОГНОЗИ ЕКСПЕРТІВ

Джерело.

Related Post