fbpx
Події
Батько побив 3-річну доньку до лікарні через цукерки

У Рівному батько майже годину бив 3-річну доньку в припаркованому автомобілі, доки перехожі не викликали поліцію. Для дитини ж довелося викликати швидку допомогу, адже все тіло було в саднах, а медики діагностували ще й струс мозку.

Батько пояснив, що виховував доньку за те, що та вередувала у крамниці цукерок. “Вона діставала, вона вперто не хотіла вибачатися. У мене є принцип. Діти повинні слухатися батьків, будь-якою ціною. І мені все одно, що ви зі мною зробите”, – заявив чоловік.

Поліцейські були приголомшені: батько “виховував” дитину 45 хвилин, що аж упрів. “Коли патрульні підійшли до машини, вона забилася під бардачок і боялася навіть виходити”, – розповіла про наслідки такого “виховання” речниця патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко-Погореляк.

Правоохоронцям, які приїхали через виклик перехожих, довелося викликати “швидку”, адже майже все тіло дитини було в саднах. Лікарі діагностували в дівчинки ще й струс мозку. Тим часом батько запевняє, що нічого надзвичайного: просто відучував дитину від вередувань.

Медики розгледіли в маленької цілу низку травм. “Крововиливи в ділянці стегон, нижніх кінцівок, сідниць, поперекової ділянки, також гематоми у ділянці обличчя, вискової частини”, – каже завідувач травматологічного відділення Рівненської обласної дитлікарні Ігор Яковець. Стан визначено, як середньої важкості.

Однак батько наполягає на родинній традиції виховання та своєї провини не визнає. Каже, все буде вирішувати в родині. З дівчинкою в лікарні матір, яка яка ховається від журналістів у туалеті. “Мені сказали з вами не спілкуватися. Адвокат”, – пояснила вона.

Читайте також: ТЕЛЕФОН І МІЖРАЙОННІ ВІЙНИ: ПОБИТА НАТОВПОМ ШКОЛЯРКА РОЗПОВІЛА ПРО ПІДЛІТКОВУ АГРЕСІЮ

У поліції кажуть, що жінка також вважає вихований процес нормальним і претензій до чоловіка не має. “Мати взагалі намагалася забрати дитину з лікарні”, – каже Юрченко-Погореляк. Справою зайнялася служба у справах дітей.

“Якщо буде з’ясоване, не дай Боже, бо у цій сім’ї ще є діти, що там ще були проблеми, то діти будуть однозначно вилучені, і буде вирішуватися питання про позбавлення батьківських прав”, – запевнив начальник обласної служби Андрій Міщеня.

Джерело.

Related Post