fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Бетонний паркан обвалився на дитину в садку

У Дніпрі на чотирирічного хлопчика Богдана Аксьонова обвалилася бетонна плита. Сталося це на території дитсадка. Зараз хлопчик із переломом стегна перебуває в лікарні.

Ольга Аксьонова мати постраждалої дитини розповіла, що у цей день забирала із садка.

,,Я почула крик Богдана, я повертаюся: він лежить під плитою. Плита складалась з двох частин, верхня – впала на нього, на ноги,”– розповіла жінка.

У дитини діагностували закритий перелом стегна. Зараз перебуває на витяжці,

Окрім роздроблених кісток, у хлопчика сильний стрес. Мати розповіла, що він перестав спокійно спати – постійно прокидається і плаче.

Тим часом у дитячому садку розводять руками і не розуміють, як таке могло трапитися, бо ще вранці паркан був цілий – запевнила завідувач закладу Людмила Глушко.

Втім, тепер паркан буде перевіряти спеціальна комісія. Хоча неозброєним оком видно нові пошкодження огорожі навколо садка. Особливо небезпечно виглядають плити поблизу дитячого майданчика.

Наразі аварійний паркан намагаються укріпити. А за фактом травми чотирирічної дитини відкрили кримінальне провадження, за статтею “недбальство”.

Читайте також: ЦІНИ НА ПРОДУКТИ В УКРАЇНІ ВІДПУСТИЛИ У ВІЛЬНЕ ПЛАВАННЯ

Джерело.

Related Post