fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Шоу-бізнес
“Без макіяжу ще прекрасніша”: Оля Полякова вразила природною красою

Шанувальники прийшли в захват від краси співачки і завалили її компліментами, передає Сегодня.

Співачка Оля Полякова на два тижні пішла у відпустку. Про це вона повідомила в Instagram, опублікувавши милий знімок.

“Який чудовий день у мене був, наплавались, набігалися, наїлися! У мене відпустка 2 тижні, я вам говорила? Це кайф, я жива”, – підписала вона фото, на якому позує без єдиної краплі косметики.

Читайте також: «Копія мами»: дочка Алли Пугачової і Максима Галкіна готується скласти конкуренцію матері

Шанувальники прийшли в захват від природної краси співачки і завалили її компліментами: “Оля, Вам також добре і без макіяжу, ніжна дуже”, “Ось як, виявляється, виглядають щасливі люди”, “Без макіяжу, ще прекрасніша”, “Красуня! Років 15 на вигляд! Розумниця!”, “Оля, не роби макіяжу – тобі так краще”.

За добу знімок зібрав понад 15,5 тисяч лайків.

Related Post