fbpx
Breaking News
Цiкaвий гороскоп: цi 4 знаки Зодіаку намагаються навіть не думати про шлюб. Сеpйозні стoсунки не для них!
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Суспільство
Без паніки: в МВС роз’яснили нововведення для українських водіїв

Можливі зміни термінів дії водійських посвідчень з метою періодичної перевірки знань та навичок не торкнуться власників довгострокових документів, а також стосуватимуться певних категорій автолюбителів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Чиновник зазначив, що відповідний проект змін до закону “Про дорожній рух” поки перебуває в стадії розробки, а директива Євросоюзу поки несе рекомендаційний характер.

“Всі напрацювання будуть проходити ретельні консультації та громадські обговорення. Сьогодні або завтра нічого не зміниться”, – пояснив він.

Криклій наголосив, що водії, які на момент набуття чинності нових правил будуть мати водійське посвідчення з терміном дії на 30, 50 років та безстрокові, зможуть користуватися посвідченням відповідно до зазначеного в них терміну, оскільки закон не має зворотної сили.

“У другій половині 2017 року планується подання на розгляд до профільного комітету Верховної Ради законопроекту, згідно з яким у посвідченнях водія з’являться додаткові категорії (наприклад, трицикли, квадроцикли, і т. ін.). Термін дії складатиме від 5 до 15 років у залежності від категорій”, – розповів він.

При цьому, за його словами, водії категорії “В” зможуть користуватися своїм посвідченням водія 15 років, а водії категорії “С” і “D” – 5 років.

“Після завершення терміну дії водій повинен пройти медичний огляд для перевірки психофізичної відповідності. Опрацьовується також питання про підтвердження практичних і теоретичних навичок водіїв, щоправда, це стосуватиметься виключно професійних категорій “С” і “D”, категорії комерційного транспорту, які несуть підвищену небезпеку для учасників дорожнього руху”, – додав чиновник.

Крім того Криклій запевнив, що для уникнення корупційних ризиків МВС розраховує на створення МОЗ електронного реєстру довідок – “ліквідацію різних фіктивних “папірців” із доставкою додому або в офіс”, а також працює над новою екзаменаційною системою.

“Усі законодавчі ініціативи, що перебувають на стадії розробки, будуть ретельно підготовлені, винесені на обговорення і тільки потім введені в дію. Громадянам будуть надані зрозумілі роз’яснення, а пропозиції матимуть виключно позитивний характер в площині дотримання водіями правил дорожньої безпеки”, – наголосив він.

Читайте також: Мін’юст запропонував замінити ув’язнення за незначні злочини громадськими роботами

Джерело.

Related Post