fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Бездушна матір: жінка скалічила двох дітей заради соцдопомоги

Найбільший британський антирекорд по шахрайству з соцвиплатами зафіксовано у Лондоні.

Мешканка столиці не працювала десять років й отримала 375 тисяч фунтів допомоги на двох своїх дітей.

Найжахливішим у цій історії є те, що заради грошей мати зробила своїх сина і доньку інвалідами, пише NEWS.am Medicine.

Вона ініціювала для власного сина операцію по зменшенню шлунка на 20%, що є незворотною.

Діти проходили через численні болючі та непотрібні процедури, а хлопчик узагалі до восьми років не вилазив з підгузників.

Дівчинку соціальні працівники двічі на день годували через трубку, незважаючи на те, що вона могла цілком нормально їсти сама.

Читайте також: БАТЬКІВСЬКА БАЙДУЖІСТЬ: ЗАБУТІ В МАШИНІ ОДНОРІЧНІ БЛИЗНЯТА ПОМЕРЛИ ВІД СПЕКИ

Джерело.

Related Post