fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Безвіз для України та Грузії планують об’єднати в один пакет

Надання безвізового режиму для України та Грузії можуть об’єднати в один пакет.

Про це свідчать внутрішні документи ЄС, повідомляє “ЄвроПравда”.

Зазначається, що в документах ЄС справді є різна процедура щодо схвалення українського та грузинського безвізу, проте, у відповідності до позиції ЄС грузинський та український безвіз згодом мають об’єднатися.

Так, за рішенням комітету постійних представників країн-членів ЄС від 17 листопада технічна процедура зі схвалення безвізу для Грузії має розпочатися, щойно інституції ЄС домовляться щодо параметрів механізму призупинення.

Для України ця процедура має розпочатися лише коли інституції ЄС завершать узгодження механізму призупинення.

Іншими словами, Грузія пройде процедуру затвердження швидше за Україну, але згодом нам разом доведеться чекати “дати Х”.

Варто додати, що наразі проект рішення не містить жодних індикативних дат.

7 грудня Європарламент та Рада ЄС домовилися щодо механізму призупинення безвізу для окремих країн, від якого залежить надання безвізового режиму для України та Грузії.

Читайте також: П’ЯНИЙ СБУШНИК ЗБИВ ДВОХ ЛЮДЕЙ

Джерело.

Related Post