fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Спорт
Бійка футболістів після матчу: поліції довелося застосовувати сльозогінний газ

Нічийне завершення гри знайшло своє продовження вже після матчу, коли побилися обидві команди.

Все трапилося у Хмельницькому на стадіоні “Поділля”, де сьогодні відбувся матч місцевої команди проти гостей з Херсону, повідомляє УНН.

Як розповів прес-секретар патрульної поліції міста Хмельницький Роман Мартинюк, футболісти обох команд побилися вже після матчу. Патрульні застосували сльозогінний газ, аби заспокоїти учасників конфлікту.

Ніхто з футболістів не постраждав.

Сама ж гра завершилась в нічию 1:1.

Читайте також: ФУТБОЛІСТ АРМСТРОНГ І ЙОГО ДРУЖИНА БУЛИ ВБИТІ 16-РІЧНИМ СИНОМ

Джерело.

Related Post