fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Інтернет
Білорус поплатився трьома роками ув’язнення за перегляд непристойних відео

27-річного мешканця Гомеля засудили до трирічного ув’язнення за розповсюдження порнографічних роликів у соціальній мережі “ВКонтакті”. Про це повідомляє білоруський портал “Сильні новини”.

За повідомленням поліції, чоловік зберігав на своїй сторінці п’ять відеозаписів порнографічного змісту протягом 2013 і 2014 року.

У зв’язку з цим суд Новобілицька району Гомеля прийняв рішення відстрочити вирок на два роки з огляду на те, що молода людина вперше притягується до кримінальної відповідальності та “веде нормальний спосіб життя і працює на одному з місцевих підприємств”.

Під час судового слухання чоловік повністю признав свою вину.

“Він не думав, що його дії кваліфікуються як поширення матеріалів порнографічного характеру”, – зазначив помічник прокурор Гомеля Віталій Асадчий.

Читайте також: Чому не слід часто змінювати паролі у соцмережах

Як раніше повідомляв портал “Знай”, 20-річного американця з Вірджинії зняли поліцейські Нью-Йорка з 21-го поверху хмарочоса Trump Tower на Манхеттені.

Джерело

Related Post