fbpx
Україна
Білоруський боєць «Азова» купив літак і дві квартири

Сергій Коротких, боєць «Азова» російсько-білоруського походження, задекларував особистий літак і близько мільйона доларів.

Згідно з декларацією Коротких, який отримав в 2014-му український паспорт, при заробітній платі менше $ 3 тисяч в місяць, купив півтори квартири в Києві на загальну суму в $ 66 тисяч і чеський навчально-бойовий літак «Альбатрос» за $ 1,2 тисячі. Крім того, Коротких володіє годинником за $ 5 тисяч і авторучкою за $ 3,6 тисячі.

Крім дорогої нерухомості і аксесуарів, у ветерана бойових дій є $ 223 тисячі, 135 тисяч євро і 500 тисяч гривень, а ще $ 565 тисяч перебувають у володінні третьої особи. Таким чином, всього боєць «Азова» задекларував близько мільйона доларів.

Відзначимо, офіційно Коротких працює керівником відділу охорони об’єктів стратегічного призначення в структурі поліції.

Читайте також: ЦІНИ НА ОРЕНДУ КВАРТИР В УКРАЇНІ ПЕРЕВОДЯТЬ У ДОЛАРИ

Серед українських ЗМІ є підозри, що такі гроші боєць, який став в «Азові» командиром розвідки, зміг «заробити» завдяки корупції в Національній гвардії країни.

За даним видання, Сергій «Малюта» Коротких народився в Тольятті (Росія) в 1974 році, але потім переїхав разом з батьками в Білорусь. У 1992-1994 роках служив в білоруській армії, отримав спеціальність фахівця технічних засобів розвідки. Після служби в армії вступив до школи КДБ. Відучився там 2 роки, але вилетів з навчання через своїх зв’язків з радикальними угрупованнями.

Коротких відомий як один з лідерів Націонал-соціалістичного суспільства (НСО) – одного з найбільших ультраправих об’єднань в Росії. Угруповання систематично било іноземців. Також Коротких – двоюрідний брат спецназівця Валерія Ігнатовича, засудженого на довічний термін за викрадення оператора ОРТ Дмитра Завадського. Крім того «Малюту» вважають винним в участі в побитті білоруських опозиціонерів в 1999 році. Крім того, він також був другом націоналіста Тесака. Разом з ним в 2013 році він влаштував в Мінську бійку з фанатами футбольного клубу «Партизан». Коротких також підозрюють у підриві саморобного вибухового пристрою на Манежній площі в Москві в 2007 році.

У 2014-му році «Малюта» перебрався в Україну, де взяв участь у війні на Донбасі в складі батальйону (пізніше – полку) «Азов», дослужився до посади командира розвідки. У жовтні 2015 го року очолив створений при управлінні поліції охорони відділ охорони об’єктів стратегічного призначення.

Читайте також: НА ЛЬВІВЩИНІ ЧОЛОВІК ПОМЕР ПІСЛЯ КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩА

Джерело.

Related Post

facebook