fbpx
Breaking News
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Україна
Білоруський боєць “Азова” купив літак і дві квартири

Сергій Коротких, боєць “Азова” російсько-білоруського походження, задекларував особистий літак і близько мільйона доларів.

Згідно з декларацією Коротких, який отримав в 2014-му український паспорт, при заробітній платі менше $ 3 тисяч в місяць, купив півтори квартири в Києві на загальну суму в $ 66 тисяч і чеський навчально-бойовий літак “Альбатрос” за $ 1,2 тисячі. Крім того, Коротких володіє годинником за $ 5 тисяч і авторучкою за $ 3,6 тисячі.

Крім дорогої нерухомості і аксесуарів, у ветерана бойових дій є $ 223 тисячі, 135 тисяч євро і 500 тисяч гривень, а ще $ 565 тисяч перебувають у володінні третьої особи. Таким чином, всього боєць “Азова” задекларував близько мільйона доларів.

Відзначимо, офіційно Коротких працює керівником відділу охорони об’єктів стратегічного призначення в структурі поліції.

Читайте також: ЦІНИ НА ОРЕНДУ КВАРТИР В УКРАЇНІ ПЕРЕВОДЯТЬ У ДОЛАРИ

Серед українських ЗМІ є підозри, що такі гроші боєць, який став в “Азові” командиром розвідки, зміг “заробити” завдяки корупції в Національній гвардії країни.

За даним видання, Сергій “Малюта” Коротких народився в Тольятті (Росія) в 1974 році, але потім переїхав разом з батьками в Білорусь. У 1992-1994 роках служив в білоруській армії, отримав спеціальність фахівця технічних засобів розвідки. Після служби в армії вступив до школи КДБ. Відучився там 2 роки, але вилетів з навчання через своїх зв’язків з радикальними угрупованнями.

Коротких відомий як один з лідерів Націонал-соціалістичного суспільства (НСО) – одного з найбільших ультраправих об’єднань в Росії. Угруповання систематично било іноземців. Також Коротких – двоюрідний брат спецназівця Валерія Ігнатовича, засудженого на довічний термін за викрадення оператора ОРТ Дмитра Завадського. Крім того “Малюту” вважають винним в участі в побитті білоруських опозиціонерів в 1999 році. Крім того, він також був другом націоналіста Тесака. Разом з ним в 2013 році він влаштував в Мінську бійку з фанатами футбольного клубу “Партизан”. Коротких також підозрюють у підриві саморобного вибухового пристрою на Манежній площі в Москві в 2007 році.

У 2014-му році “Малюта” перебрався в Україну, де взяв участь у війні на Донбасі в складі батальйону (пізніше – полку) “Азов”, дослужився до посади командира розвідки. У жовтні 2015 го року очолив створений при управлінні поліції охорони відділ охорони об’єктів стратегічного призначення.

Читайте також: НА ЛЬВІВЩИНІ ЧОЛОВІК ПОМЕР ПІСЛЯ КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩА

Джерело.

Related Post