fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Шоу-бізнес
Більше не Бонд: Деніел Крейг попрощався з зірковою роллю.

Деніел Крейг завершив зйомку в фільмах про Джеймса Бонда, залишивши роль агента 007. На вечірці з нагоди закінчення роботи над фільмом «Не час помирати» актор виступив з короткою, але емоційною промовою.

Нещодавно завершилися зйомки 25-го, ювілейного фільму з франшизи про Джеймса Бонда.

Картиною «Не час помирати» Деніел Крейг завершив свою участь в шпигунській історії.

На вечірці, що проходила в італійському місті Матера, Крейг виступив перед членами знімальної групи і висловив свою вдячність за надані йому можливість і шанс.

Артист зізнався, що він дозволив собі випити зайвого, а тому не буде розтягувати свій виступ, і хоче лише сказати, що відчуває гордість, адже йому пощастило працювати з кращими діячами кіно.

Заключна стрічка за участю Деніела Крейга про Джеймса Бонда вийде в прокат в 2020 році, хоча спочатку продюсери говорили про листопаді поточного року. Частково терміни зйомок були порушені з вини головного актора, який отримав серйозний перелом і вимушений був інтенсивно відновлюватися.

Джерело

Related Post