fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Події
Болить душа:мати обікрала власну дитину

Жінка написала в поліцію заяву на свою дочку, яка проміняла 3-річного сина на алкоголь і наркотики, так ще й обікрала його.

Трирічного малюка виховує його бабуся, поки мати гуляє. Вночі жінка прийшла додому і ножем зрізала з шиї сина золотий ланцюжок з хрестиком і зникла. Золоту прикрасу вона здала в ломбард.

Терпіння бабусі лопнуло і вона звернулася за допомогою до правоохоронці.

Запоріжжі у Бородінському мікрорайоні патрульні помітили жінку, яка за описом була схожа на підозрювану.

Копи помітили, що громадянка була не тільки п’яна, але і під дією наркотиків. Її доставили в райвідділ, повідомляє прес-служба патрульної поліції Запоріжжя.

Читайте також:У Львові онук заблокував двері та підпалив хату з бабусею та дідусем(відео)

Джерело.

Related Post