fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
“Бомбардування Путіним Алеппо – найбільш кричущий військовий злочин сучасного світу” – Сорос

Американський мільярдер Джордж Сорос вважає військовим злочином бомбардування російської авіації в сирійському Алеппо.

На думку Сороса, президент Росії Володимир Путін використовує в своїх інтересах чотири місяці, які залишаються до інавгурації нового президента США. А також розраховує на те, що Обама не буде втручатися в ескалацію конфлікту в Сирії.

“Коли факти вже будуть в наявності, бомбардування Путіним Алеппо буде розглядатися як найбільш кричущий військовий злочин сучасного світу”, – зазначив Сорос.

Читайте також: ДВОЄ ДІТЕЙ ЗАГИНУЛИ У ПОЖЕЖІ ПІД КИЄВОМ

Нагадаємо, США призупинили прямі переговори з Росією щодо припинення вогню в Сирії.

Джерело.

Related Post