fbpx
Суспільство
Брат: «Без образ, сестричка. Кожен в житті повинен крутитися, як може»

У нас з братом дуже строгі батьки. Будинки до восьмої вечора, тільки схвалені батьками друзі, відмінна навчання і зразкову поведінку – це список основних вимог від мами з татом, з яким нас ознайомили коли ми пішли в школу.

У юнацькому віці це була повна заборона на алкоголь, тютюн та інші сумнівні радості життя.

А пару років тому батьки стали думати, кому з нас віддати бабусину квартиру. Брат швиденько одружився на схваленої мамою дівчині з хорошої сім’ї. А я, в силу виховання, була дуже сором’язлива. Про таких, як я кажуть: «синя панчоха». При вигляді будь-якої особи протилежної статі, я втрачала дар мови.

Брат з дружиною почали підлещуватися до мами з татом. На що отримали твердий татів відповідь:

– Почекай, може твоя сестра вдаліше вийде заміж.

Через деякий час за мною почав доглядати однокурсник брата. З потомственої професорської родини, корінний москвич, з великими перспективами – мої батьки відразу його схвалили.

Я хотіла спочатку закінчити інститут, а потім вже думати про весілля, але доля розпорядилася по-своєму: я завагітніла. А коли я була на сьомому місяці, наречений мене кинув.

Наречений виявився не просто негідником, а продажним негідником. Брат запропонував йому в обмін за мою зганьблену честь свій новенький автомобіль S-класу.

Хлопчина, з бідної сім’ї алкоголіків, погодився. Брат придумав йому біографію, подарував пару своїх костюмів, щоб мій суджений вдало кидав пил в очі.

Причинно-наслідкові зв’язки тата не цікавили: незаміжня вагітна дочка – ганьба сім’ї. І неважливо, що я була обманута, до шлюбу я не мала права вступати в будь-які відносини.

Читайте також: ЯК ПОЛІПШИТИ ВІДНОСИНИ В ШЛЮБІ: П’ЯТЬ ПОРАД ПСИХОЛОГА

Мене вигнали з дому, давши досить скромну суму на перший час, а квартиру бабусі віддали братові і його дружині. На прощання брат сказав мені:

– Без образ, сестричка. Кожен в житті повинен крутитися, як може. Навіть якщо доводиться йти по головах.

Я побажала йому і його випещений дружині щастя, і почалася у мене нове життя.

Батьківських грошей вистачило на рік вперед оплатити кімнату в комуналці. В інституті був узятий академ. Я стала думати, на що жити. До пологів залишалося півтора місяця, на перших порах гроші залишилися, потрібно було терміново вирішувати, що робити далі.

Моє ідеальне знання англійської та китайської дозволили мені зайнятися переведенням технічної документації, що досить непогано оплачувалося. А найголовніше – я могла працювати, не виходячи з дому.

Народжувала я, грубо кажучи, з ноутбуком в зубах. У перервах між переймами, намагалася розібратися в хитросплетіннях чергового замовлення.

Дочка народилася здоровою, доношеною, чарівною пухляшки. Папа нічого не бажав чути про незаконнонародженої внучці, а мама іноді, втіхушку від тата, приїжджала.

Час минав, але образа на брата не відпускала. Я подала на аліменти на свого колишнього нареченого, нехай теж страждає, адже відповідальність за дитину лежить і на ньому теж. У ображене гідність «мені від тебе нічого не потрібно», я грати не стала: нам з дочкою потрібні гроші.

Від мами я дізналася, що брат став батьком. Батьком хлопчика з темно-оливковою шкірою, народженого через сорок тижнів після поїздки його батьків в Домінікану.

Папа був в люті – він рвав і метав. «Рогоносець» в родині, скандальне розлучення! Брату він цього не пробачив, відібрав бабусину квартиру і позбавив змісту. Мене запросили повернутися в сім’ю зі словами:

– Твій виродок хоч точно наших кровей.

Я відмовилася. Дочка скоро піде в приватний садок, мене беруть туди педагогом з англійської. Коли я влаштовувалася туди на роботу, я сумнівалася, що мене візьмуть – досвіду викладання у мене немає. Усміхнена завідуюча сказала:

– Головне – любов до дітей, Ви впораєтеся.

Брат почав пити, його звільнили з роботи і вигнали з знімною квартири. Зараз він гостює за своїми друзями, яких у нього залишилося не дуже багато, після позбавлення доступу до батьковим грошам. Сподіваюся, він знайде в собі сили жити далі, а не опуститися на саме дно.

Джерело.

Related Post

facebook