fbpx
Шоу-бізнес
Бред Пітт порівняв сімейне життя з Джолі з психлікарнею

Причиною розлучення зірок називають різницю в поглядах на виховання дітей

Друзі пари і няні, які працювали в сім’ї, розповіли про ексцентричну атмосферу, яка панує в будинку Пітта і Джолі, повідомляє видання The Daily Mail. В одному з інтерв’ю Бред Пітт порівняв спільний побут з Джолі з фільмом «Пролітаючи над гніздом зозулі», дія якого розвивається в психлікарні. За словами актора, саме так виглядає ранок в їхньому будинку.

Близькі до пари джерела розповіли, що діти зіркової пари разюче невиховані. Вони ніколи не ходили в школу, тому у них великі проблеми в спілкуванні з однолітками. Пітт намагався влаштувати в будинку хоча б подобу дисципліни, кричав на дітей і намагався карати, в той час як Джолі ніколи не намагалася створити правила поведінки в будинку.

У будинку панує вседозволеність: в будь-який час доби діти роблять, що хочуть. Поведінка батьків тільки сприяє цьому – вони можуть повести дітей їсти морозиво або піцу серед ночі. Правда, іноді самим батькам так набридала хаотична атмосфера, що вони з’їжджали в готель просто, щоб відпочити. Постійні переїзди не сприяють благополуччю дітей: у сім’ї Джолі-Пітт є будинок в Лос Анджелесі, маєток у Франції, вони регулярно знімали житло в Лондоні, а також жили в незліченних готелях по всьому світу.

Подарунки дітям теж вельми специфічні. Коли перший син Джолі Меддокс у віці шести років зацікавився ножами, вона подарувала йому кілька колекційних екземплярів. А як подарунок на восьмиліття Джолі відвезла Меддокса в табір біженців в Іраку. Возити дітей з військових зонах і таборах мігрантів – звичайна річ для Джолі, яка переконана, що це приносить велику користь їх розвитку.

Раніше стало відомо, що шлюб Джолі і Пітта розпався. Актриса подала документи на розлучення. Причиною розлучення називають різницю в поглядах на виховання дітей. Повідомляється, що Пітт в люті через пред’явлені йому звинувачення.

Читайте також: Як Джолі та Пітт поділять дітей

Джерело

Related Post

facebook