fbpx
Суспільство
Бродячий собака врятував дитину від душевнoxвopoгo

У нас самий звичайний двір, посеред якого стоять сміттєві контейнери. Навколо них постійно витирає бродячі собаки. Деякі з них стали членами дворового суспільства, їх годували, діти іноді з ними грали.

Якраз в той самий день, коли діти особливо шумно грали з собаками, і трапилася ця історія.

На першому поверсі під’їзду навпроти смітника жив не зовсім адекватний хлопець років 18-ти зі своєю бабусею. Він міг вийти на вулицю без штанів, причому його це абсолютно не бентежило.

Іноді бігав по двору, і щось бурмотів собі під ніс. В цілому він був нешкідливий. Мабуть в той день відбулося загострення його xвopoби.

Читайте також: БАТЬКО ЗАЛИШИВ ДОЧКУ БАБУСІ З ДІДОМ, А САМ ЗНИК НА 25 РОКІВ

Сусідські дівчата гралиcz в пісочниці в їдальню. Бурхливо щось обговорювали, бігали туди-сюди. Разом з ними грали собаки.

Не сказати, що пісочниця була поруч з під’їздом, де жив душевно xвopий. Йому здалося, що дівчата голосно розмовляють .

Вискочивши з під’їзду в напівoгoлeнoму вигляді, він схопив одну з маляток, і став її трясти і кричати нелюдським голосом. Дитина від страху втратив дар мови.

Ніхто з дорослих не міг до нього підійти, тому що він погрожував розправою. Викликали поліцію. Поки їхала поліція, сталося наступне.

Одна з собак, з якими гралиcя дівчата, підповзла ззаду до хлопця, і схопила його за руку. Як не старався xвopий юнак, не зміг вирватися.

Разом з поліцією приїхала бригада з клініки для душевноxвopиx. Його забрали, а бабусі довелося пояснюватися, чому онук не ізольований досі.

З дівчинкою все гаразд. А у собаки з’явилися привілеї перед всіма.

Джерело.

Related Post

facebook