fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Британець випадково виявив у себе рідкісну монету

Як виявилося, знахідка оцінюється в 250 тисяч фунтів стерлінгів і вона буде виставлена на аукціоні.

Чоловік навіть не підозрював, що подарована йому в дитинстві одна з монет являє величезну цінність і дуже рідкісна.

Британець дав своєму синові мішечок з монетами погратися, а потім помітив, що одна з них схожа на золоту. Це виявилася монета Queen Anne Vigo в п’ять гіней, на якій викарбуваний профіль королеви Анни.

Пізніше він з’ясував у експерта, що ця монета оцінюється в 250 тисяч фунтів стерлінгів.

Монети з написом VIGO вважаються дуже рідкісними. Знайдений чоловіком екземпляр викарбували 1703 року. Вона зроблена з золота з іспанського корабля, захопленого в бухті Віго під час морського бою 1702 року. Всього їх було 20.

Тепер знахідка буде виставлена на аукціоні, проте її вартість поки що невідома.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ МАСОВО ОБМАНЮЮТЬ З РОБОТОЮ ЗА КОРДОНОМ

39b0d3b800000578-3870068-image-m-18_1477387297881

Джерело.

 

Related Post