fbpx
Breaking News
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Світ
Британець випадково виявив у себе рідкісну монету

Як виявилося, знахідка оцінюється в 250 тисяч фунтів стерлінгів і вона буде виставлена на аукціоні.

Чоловік навіть не підозрював, що подарована йому в дитинстві одна з монет являє величезну цінність і дуже рідкісна.

Британець дав своєму синові мішечок з монетами погратися, а потім помітив, що одна з них схожа на золоту. Це виявилася монета Queen Anne Vigo в п’ять гіней, на якій викарбуваний профіль королеви Анни.

Пізніше він з’ясував у експерта, що ця монета оцінюється в 250 тисяч фунтів стерлінгів.

Монети з написом VIGO вважаються дуже рідкісними. Знайдений чоловіком екземпляр викарбували 1703 року. Вона зроблена з золота з іспанського корабля, захопленого в бухті Віго під час морського бою 1702 року. Всього їх було 20.

Тепер знахідка буде виставлена на аукціоні, проте її вартість поки що невідома.

Читайте також: УКРАЇНЦІВ МАСОВО ОБМАНЮЮТЬ З РОБОТОЮ ЗА КОРДОНОМ

39b0d3b800000578-3870068-image-m-18_1477387297881

Джерело.

 

Related Post