fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
життєві історії
– Будь ласка, дай мені шанс, а мій вік – це всього лише цифри

Ася поправила зачіску, потягнулася до чашечки з кавою і виявила, що він безнадійно порожній. Закутавшись в плед, вона сиділа в кріслі в роздумах, і не помітила, як спустошила всю чашку.

Кава вона пила літрами, не надто солодкий і з молоком, причому на сон кінське кількість кофеїну не впливало зовсім. Сестра одного разу, дізнавшись, що після вживання трьох чашок кави, Ася дуже хоче спати, тільки і сказала, сміючись – «Ну ти і інопланетянка!»

Ася посміхнулася. Сестру вона дуже любила, мабуть, це був найрідніша людина в її житті, після дочки. Ось і зараз, збиралася подзвонити їй і обговорити нереальність того, що відбувається у своєму житті. Джерело

А обговорити було що. Ася давно не вірила в любов і справжніх чоловіків. В юності рано вискочила заміж, нapoдила, і, промучившись кілька років у шлюбі, втекла від чоловіка, виблискуючи п’ятами.

Чоловік був з тих, кого називають словом з п’яти букв, домашня тварина з загону жуйних. Ну, чоловік домашньої кози. Ну ви зрозуміли.

Так ось, позбувшись насилу від одного парнокопитного, Ася не горіла бажанням знову наступати на граблі. Чоловіки в її житті з’являлися, але сходивши на пару побачень, вона розуміла, що прийти знову до того, від чого вона пішла, буде верхом дурості.

Так і жила, працювала, так дочку виховувала. З роками вона звикла до самотності, яке гордо називала свободою і їй насправді здавалося, що вона цілком щаслива.

Пару місяців тому прийшов до них на роботу новий співробітник. Молодий хлопець. Олегом звати. На вигляд, начебто звичайний і нічим не примітний.

Читайте також: Внучка не хоче працювати і просить її прописати в моїй квартирі

І все б нічого, та став молодий чоловік за нею доглядати. Сумки до будинку пропонував донести, по роботі допомагав. Ася, звичайно, сміялася над ним.

«Молодий ти ще, і дурний, навіщо я тобі потрібна? На вісім років старше і у мене дитина. Та й у тебе он, дівчина-ровесниця є »- говорила вона йому в курилці, не беручи всерйоз його залицяння.

Хлопець виявився настирливий. Відступати не хотів, і одного разу, випивши шампанського з подругою, вона відповіла на його смс.

Він прийшов, вони довго сиділи за розмовами. Подруга пішла, а Ася з Олегом вирішили сходити в магазин, шампанське скінчилося, а душа вимагала продовження банкету.

Почався дощ. На півдорозі до магазину Олег зупинився, розгорнув Асю до себе обличчям, і, тримаючи її за руки, ніжно подивився е в очі:

– Ася, рідна, ти знаєш, як я тебе люблю ?! Як я мріяв про тебе, з моменту нашої першої зустрічі. Я адже відразу тебе полюбив, і дівчата ніякої в мене не було. Будь ласка, дай мені шанс, я прошу тебе! Чи не відіпхни мене, а мій вік – це всього лише цифри. Яке має значення, скільки нам років, і яка різниця між нами!

Ася стояла і дивилася на нього, а сльози котилися по її щоках. Дощик змивав їх і вона сама не знала, чому ці сльози.

Олег ніжно пригорнув її до себе, цілував, і гладив по мокрих волоссю. Він залишився на ніч. Рано вранці Ася розбудила його, провівши додому, поки дочка ще спала.

У неї був вихідний, Олегу треба було на роботу. «До вечора? ..» – запитально подивився він на неї. І стільки тепла і ніжності було в його очах, і в той же час – переляку – не відштовхни мене, повір. Вона посміхнулася, і кивнула.

Закуталась в плед і села в крісло з чашкою кави.

З того часу пройшло десять років. Сестрі тоді Ася, звичайно, подзвонила. Олег прийшов увечері, і більше не пішов. Через півроку вони одружилися. Через півтора року у них народилася дочка.

За десять років спільного щасливого життя Ася не чула на свою адресу поганого слова, втім, як і її коханий чоловік. А свобода – самотність, яку вона так любила, назавжди пішла з її життя.

Якщо чесно, нам всім так хочеться бути коханими, взаємно і без застережень. Вік – не головне, головне – не упустити свій шанс. Ася і Олег це довели.

Related Post