fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
“Будь ласка, припиніть нас вбивати”: семирічна дівчинка з Сирії розбурхала мережу

Малятко публікує в інтернеті фотографії, закликаючи до миру.

Семирічна Бана Алабед з Сирії опублікувала цю фотографію в своєму Twitter тиждень тому. Перед нею лежить книга, на столі сидить лялька. “Доброго ранку з Алеппо. Я читаю, щоб забути про війну”, – так підписана ця фотографія.

Семирічна Бана Алабед з Сирії опублікувала цю фотографію в своєму Twitter тиждень тому. Перед нею лежить книга, на столі сидить лялька. “Доброго ранку з Алеппо. Я читаю, щоб забути про війну”, – так підписана ця фотографія.

Друге за величиною місто Сирії Алеппо розколоте безперервним кровопролитним конфліктом. Тим, хто залишився в місті і опинився в пастці між силами повстанців і уряду, доводиться щодня боротися за своє життя.

Бана пише свій твіт по-англійськи, їй допомагає мама, вчителька англійської. Вона розповідає про своє життя в східній частині Алеппо, утримуваної повстанцями.

В одному з твітів Бана зі своїми братами: п’ятирічним Мохаммедом і трирічним Нуром. У підписі йдеться: “Поки не прилетіли літаки, малюємо з братами. Нам потрібен мир, щоб малювати”.

Читайте також: НА САКСАГАНСЬКОГО З’ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ “КОСМІЧНИЙ” СВІТЛОФОР

Джерело.

Related Post