fbpx
Breaking News
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Тепло і туманно: синоптики попередили про щільні тумани по всій Україні.
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Суспільство
Будьте обережні: китайський iPhone X важко відрізнити від справжнього

Заповзятливі умільці з Китаю переосмислили політику підроблення топових смартфонів і почали випуск моделей настільки якісних, що від оригіналу їх відрізнить тільки експерт.

Раніше китайські фабрики займалися грубою підробкою, додаючи в “китайський iPhone” три SIM-карти, антену і зовсім не вважали за потрібне про якість, сподіваючись, що неуважний покупець не відрізнить такі вироби від оригіналу.

З початку літа на прилавках магазинів почали з’являтися недорогі моделі iPhone X настільки якісні, що відрізнити їх від справжніх виявилося не так-то просто.

Редактор сайту Motherboard придбав такий iPhone X всього за $ 100. На подив чоловіка, смартфон виявився майже повною копією оригіналу. Однак підробку видали трохи більше товсті рамки екрану.

Читайте також: ДРУЖИНА ПОБАЧИЛА КОХАНКУ ЧОЛОВІКА В ЙОГО МАШИНІ І ПOМCТИЛАСЯ

Найбільш дивною стороною дешевого iPhone X виявився вельми якісно відтворений інтерфейс, який на перший погляд виглядає немов справжня iOS: робочий стіл, якісно перемальовані іконки, плавність роботи самої операційної системи і навіть робоча функція FaceID, реалізована програмним методом.

Підробку видало відразу наявність магазину додатків Google Play від Android, замість Apple App Store.

Також замість “подкаст” використовується додаток YouTube, замість “Здоров’я” – незрозуміла програма-заглушка. Хоча варто відзначити хорошу роботу по перемальовуванні “Настройок” і “Пошти” – вони виявилися максимально наближені до своїх аналогів на iOS.

Віддавши смартфон експертів з безпеки Trail of Bits, виявилося, що китайський iPhone X забитий прихованими шкідливими програмами і бекдор.

Наприклад, додатки “Компаса”, “Акцій” і “Часів” мають роздільну здатність на доступ до листування, а підроблений браузер Safari використовує бекдор, який дозволяє віддалено виконувати на пристрої шкідливий код.

Якщо власник введе на такому смартфоні свої особисті дані, паролі, дані кредитних карт, то вони відразу ж будуть передані смартфоном в руки хакерів, які створили підроблену iOS.

Вердикт редакції Motherboard такий: тримайтеся від підробок iPhone подалі.

Джерело.

Related Post