fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
рецепти
Булочки вихoдять настiльки повiтряними і настiльки смaчними, щo ви закoхаєтесь в них з першої секунди. Пригoтуйте цi булочки і фурoр від рiдних вам забeзпечений!

Булочки виходять настільки повітряними і настільки смачними, що ви закохаєтесь в них з першої секунди. Приготуйте ці булочки і фурор від рідних вам забезпечений! За матеріалами

Складові:

100 мл молока

20 г борошна

Для тіста:

160 мл теплого молока

2 ст.л. цукру

7 г сухих активних дріжджів (або 21 г свіжих)

350 г борошна

1 ч. л солі

1 яйце

1 ст.л. м’якого вершкового масла

Читайте також:СИЛЬНА МОЛИТВА, ЯКА ДОПОМОЖЕ КОЖНОМУ В СКРУТНІЙ СИТУАЦІЇ

Для змазування хліба:

1 яйце

Для начинки:

3-4 ст.л. коричневого цукру

0,5 ч.л. кориці

2 ст.л. вершкового масла

Детальний приготування японських булочок «Хоккайдо» дивіться у відео нижче.

Смачного!

Related Post