fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
поради
Часникове лушпиння продовжує молодість шкіри!

Коли ви чистите часник, не викидайте білу лушпиння, а збирайте її і зберігайте.

Це найцінніше засіб для продовження молодості. Джерело

Для цього в певні дні місяця треба пити напій з білою лушпиння часнику.

Приготування: 

  • Взяти жменю лушпиння часнику.
  • Закип’ятити чайник і почекати від 1 до 3 хвилин, і тільки потім залити водою лушпиння.
  • Пити цілющий напій можна тільки після того, як вода в склянці зовсім охолоне, це приблизно через 6-8 годин.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 1-7 квітня для всіх знаків Зодіаку: кому доля подарує другий шанс

Увага!

Не можна ні в якому разі пити гарячий або навіть злегка теплий напій.

В один день треба випити 4 склянки цілющого напою. Його можна приготувати заздалегідь, тому що зазвичай напій довго остигає.

Чоловіки повинні пити напій з білою лушпиння часнику з 10 по 20 числа будь-якого місяця. А жінки можуть це робити з 20 по 30 число.

Ваша шкіра скоро стане ідеальною – так що білу лушпиння не викидайте, а збирайте її. Вона вам дуже знадобляться для приготування чудової води.

Related Post