fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
Чемпіон країни з триатлону спалив себе на Вічному вогні

У Латвії покінчив життя самогубством спортсмен Дмитро Калінін, який був чемпіоном країни з триатлону. Він згорів на Вічному вогні міста Даугавпілс в парку Дубровіна. Про це повідомив портал Delfi , 1 листопада.

Обгоріле тіло спортсмена виявили в ніч на 26 жовтня. За словами представника регіонального управління поліції Ксенії Бєлової, попередньо говорити про те, що це було вбивство підстав немає. Поки призначені додаткові експертизи.

Як повідомляють ЗМІ, останнім часом знайомі загиблого помічали за ним дивності в поведінці. За деякими даними, спортсмен страждав біполярним розладом психіки. На його сторінках в соцмережах незадовго до смерті були опубліковані агітаційні пости ІГІЛ. Хоча в останнє послання він написав у дусі мультикультуралізму і демократії.

Дорогі Друзі, Брати, Сестри я РАД вітати кожної порядної людини, не в залежності від конфесії, професії, національності, кольору шкіри, розрізу очей або будь-яких інших ознак. Якщо Ви читаєте це повідомлення, сміливо можете не сумніватися, що процес запущений і дороги назад вже немає, – написав спортсмен.

Читайте також:Тільки Бог знає, скільки всього їй довелося пережити

Джерело.

Related Post