fbpx
Breaking News
Кoли свекруха зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті. Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі розставити всі крапки над “і”. Свекруха в сльозах вибігла на вулицю. Такого повороту подій вона не очікувала
Коли теcт показав дві запoвітні cмужки, чоловік ридав від щастя, стоячи на колінах. Коли мене виписували з пoлогoвого будинку, в спальні не було вільного місця від квітів. І ось тепер він втомився, хоче розібратися в собі, подумати… Виявилось, що наш тайм-аут у відносинах виглядав миловидною брюнеткою років 25-ти, стрункою і високою
Дуже смачна омлетна закуска з оселедцем! Раджу, бо спробувала сама – і рідним і гостям більш ніж сподобалося!
Бабуся за лічені хвилини готувала мені ці СЛАСТЬОНИ на сметані, і смачнішого я досі нічого не їла! А діти мої полюбляють їх дужче за будь-які магазинні солодощі. 
До 10 січня в Україні будуть перевірені всі освітні заклади і лікарні – Гончарук.
Україна
Через митницю на Закарпатті знову намагалися перевезти контрабанду на авто з дипномерами

На українсько-румунському кордоні (КПП «Дяково») співробітники СБУ спільно з прикордонниками та митниками попередили спробу незаконного переміщення великої партії цигарок на автівці з дипномерами через “зелений коридор”.

«Сьогодні, 18 червня, водій та пасажир мікроавтобуса на дипломатичних номерах надали митникам ксерокопії документів про нібито перевезення дипломатичного вантажу, що слідував з посольства Монголії в Російській Федерації до м.Рим (Італія), – йдеться в повідомленні. – Оскільки документація не відповідала встановленому порядку, а також із огляду на нетиповий маршрут,  правоохоронці прийняли рішення про огляд цього мікроавтобуса», – інформують про перебіг подій в прес-групі.

У результаті перевірки виявили вісім опечатаних боксів, в яких знаходилися цигарки українського та білоруського виробництва, повідомляють правоохоронці.

Наразі складено протокол про порушення митних правил. Тютюнові вироби вилучено. Тривають необхідні митні процедури.

Нагадаємо, місяць тому на Закарпатті вибухнув гучний контрабандний скандал, в якому були замішані дипломати. Того разу машину, набиту контрабандними цигарками, теж затримали на «зеленому коридорі» на КПП «Лужанка». Перевозив цигарки чоловік першого секретаря Посольства України в Словаччині. Через розголос, якого набула справа, жінка була звільнена із дипломатичної служби в Словаччині.
джерело:ukrinform.ua

Related Post