fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Через різке похолодання в РФ Газпром може влаштувати провокацію проти України – Нафтогаз

Як зазначається, цілком імовірна ситуація, коли у Газпрому не вистачить ресурсів і на обігрів своїх, і на експорт в ЄС, тоді крайніми він намагається зробити Київ.

У зв’язку з сильними морозами в РФ і нестачею газу для забезпечення українських споживачів Газпром може необгрунтовано звинуватити Україну в неможливості забезпечити транзит. Про це в Facebook попереджає Нафтогаз України.

“Арктичні холоди торкнулися України тільки краєчком і лише на кілька днів. Справжні холоди – в Росії. Цілком імовірна ситуація, коли у Газпрому не вистачить ресурсів і на обігрів своїх, і на експорт в ЄС. Тоді крайніми він спробує зробити нас. Наша справа – публічність”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в Нафтогазі наголосили, що “ніяких зобов’язань допомагати Газпрому нашими запасами, коли йому не вистачає, в України немає”.

Раніше повідомлялося, що Україна в зв’язку з посиленням морозів збільшує підйом природного газу зі своїх підземних сховищ (ПСГ) до 100 млн куб. м на добу.

Читайте також: У ЛЬВОВІ ЧЕРЕЗ МОРОЗ СТАВСЯ ТРАНСПОРТНИЙ КОЛАПС

Джерело.

Related Post