fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Світ
Через різке похолодання в РФ Газпром може влаштувати провокацію проти України – Нафтогаз

Як зазначається, цілком імовірна ситуація, коли у Газпрому не вистачить ресурсів і на обігрів своїх, і на експорт в ЄС, тоді крайніми він намагається зробити Київ.

У зв’язку з сильними морозами в РФ і нестачею газу для забезпечення українських споживачів Газпром може необгрунтовано звинуватити Україну в неможливості забезпечити транзит. Про це в Facebook попереджає Нафтогаз України.

“Арктичні холоди торкнулися України тільки краєчком і лише на кілька днів. Справжні холоди – в Росії. Цілком імовірна ситуація, коли у Газпрому не вистачить ресурсів і на обігрів своїх, і на експорт в ЄС. Тоді крайніми він спробує зробити нас. Наша справа – публічність”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в Нафтогазі наголосили, що “ніяких зобов’язань допомагати Газпрому нашими запасами, коли йому не вистачає, в України немає”.

Раніше повідомлялося, що Україна в зв’язку з посиленням морозів збільшує підйом природного газу зі своїх підземних сховищ (ПСГ) до 100 млн куб. м на добу.

Читайте також: У ЛЬВОВІ ЧЕРЕЗ МОРОЗ СТАВСЯ ТРАНСПОРТНИЙ КОЛАПС

Джерело.

Related Post