fbpx
Breaking News
Другий раз Юля розлучилася, проживши 8 років в шлюбі. Дітей дуже хотіли, але не виходило наpoдити. І знову свекруха: «Ти хвoра, значить! Через тебе мій Іванко спадкоємців не побачить! » Сказати, що Юля переживала, нічого не сказати
Рецепт вдaлого сирного крему, який прекрасно тримає форму. Відмінна альтернатива, для тих хто не любить крем-чіз. Cпрoбуйте, буду рaда якщo вaм сподoбається!
– Тут свекруха в злoсті кpuчить мені: “Твій син виросте злoчuнцем! Бо не слухає старших! Ось згадаєте мої слова, а пізно буде!” – Уявляєте, як мені бoляче!
Час прийому їжі і наше здоров’я: який зв’язок? Секрет поліпшення здоров’я – збільшення часу між прийомами.
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути
Суспільство
Черги у садки можуть зникнути за три роки – Гриневич

Впродовж трьох років можна вирішити проблему черги у дитячих садках.

Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає прес-служба МОН.

Зараз у черзі до садочків  – 78тис 468 дітей.

“В Україні триває процес фінансової децентралізації, в органів місцевого самоврядування з‘являється більше можливостей розвитку мережі дошкільних навчальних закладів та її підтримки в належній якості.

За 2016 рік створено 26,5 тис місць у дитсадках. Якщо ми продовжимо тенденцію до збільшення кількості місць, – за 3 роки зможемо повністю вирішити питання черги, – каже міністр.

За поданням МОН Кабмін уже ухвалив проект Закону, який дасть можливість створювати “корпоративні дитсадки”.

Вони діятимуть на засадах державно-приватного партнерства та матимуть кількох засновників, серед яких – місцеві органи влади, а також можуть бути громадські організації та бізнес.

Завдяки цьому мають пришвидшитися темпи створення місць у садочках і збільшитись доступ дітей до дошкільної освіти.

Читайте також: «Пішла геть звідси!» У Дніпрі вдову «кіборга» побили і виштовхали з магазину за українську мову

Джерело

Related Post